Masaż relaksacyjny

Masaż ten ma za zadanie wprowadzić ciało oraz umysł w stan relaksu. Spokojny, powolny, uspakajający masaż opierający się głównie na technice głaskania doprowadzający do rozluźnienia całego ciała.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni. Doskonale odpręża, relaksuje oraz wycisza. Dodatkowo rozluźnia napięte mięśnie, łagodzi ból. Pobudza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona.

Masaż ciepłymi olejami oraz świecą

  • Masaż relaksacyjny ciepłymi olejami to doskonałe połączenie masażu z rozgrzanym olejem. Wyciszający, rytualny masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu. Jednocześnie nawilża oraz odżywia skórę.
  • Masaż relaksacyjny świecą to intensywna pielęgnacja skóry. Dzięki bogatej w witaminy i składniki odżywcze świecy skóra po zabiegu staje się jędrna oraz jedwabiście gładka. Wspaniały zapach działa odprężająco na zmysły.

Japoński lifting twarzy KOBIDO

To japońska technika masażu twarzy. Poprzez swoją złożoność i intensywność działa na głębokie warstwy skóry i mięśni. Poprawia kondycję skóry dzięki technikom stymulującym. Pozwala uzyskać efekty poprawy owalu twarzy oraz zniwelowania zmarszczek. Kobido jest idealny dla osób, które w bezinwazyjny sposób pragną uzyskać efekt liftingu twarzy.

Tradycyjny masaż balijski

Masaż ten relaksuje i odpręża, odblokowuje kanały przepływu energii. Terapeuta wykonuje ruchy głębokiego uciskania, rozcierania jak również rozciągania. Masaż ten przynosi ulgę przy napiętych i obciążonych mięśniach.

Tajski masaż stóp

Masaż ten opiera się na dwóch technikach, tj masażu stóp oraz akupresurze. Masaż obejmuje podeszwę, grzbiet stopy, palce, kostki, łydki oraz okolice kolan. Eliminuje uczucie ociężałych i obolałych nóg.

Peeling całego ciała

Masaż dla dwojga

To idealny odpoczynek dla Ciebie i bliskiej osoby. Wyciszająca muzyka, ciepły ręcznik, aromatyczny zapach oraz bliska osoba obok Ciebie.To wszystko sprawi że, na moment zapomnisz o codziennych troskach. Otulająca muzyka i masaż wprawią Cię w błogi relaks.

Autorski masaż na 4 ręce

To specjalnie skomponowany masaż synchroniczny. Ekskluzywny zabieg wykonywany przez dwóch terapeutów. Wykorzystywane tu są techniki masażu relaksacyjnego i klasycznego, które doskonale odprężają i relaksują.

Bajeczny masaż dla dzieci

Day SPA (relaks dla duszy i ciała)

To 2,5 godzinny seans relaksacyjny rozpoczynający się od kąpieli stóp. Kolejnym etapem jest peeling całego ciała jedwabistą pianką. Po rytuale peelingującym rozpoczyna się godzinny masaż ciepłym masłem shea. Na zakończenie zabiegu wykonuje się drenaż limfatyczny nóg.

"Podróż na Bali"

Kwiatowa kąpiel stóp i tradycyjny masaż balijski

Podróż zaczynamy od kwiatowej kąpieli stóp. To wspaniały sposób na relaks dla zmęczonych nóg. Następnym etapem rytuału jest tradycyjny masaż balijski, który doskonale relaksuje i odpręża zmęczony umysł i ciało.

"Dotyk Anioła"

Peeling ciała i masaż z nawilżającym masłem shea 

Kompleksowy rytuał pielęgnacyjny połączony z relaksem na całe ciało. Peeling doskonale przygotowuje skórę do dalszego etapu, jakim jest masaż ciepłym masłem shea. Masło zniewala pięknym zapachem mleka i kwiatów magnolii. Natychmiastowo nawilża i odżywia. Wzmacnia barierę lipidową skóry, dzięki czemu chroniona jest ona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

"Czekoladowe marzenie"

Peeling pleców i masaż czekoladowy z filiżanką gorącej czekolady

Uczta rozpoczynająca się od peelingu pleców, który oczyszcza skórę, wygładza i przygotowuje do dalszej części zabiegu. Następnie przechodzimy do masażu ciepłą czekoladą, która rozgrzewa ciało, a zapach pobudza zmysły. Czekolada jest źródłem flawonoidów, które mają działanie przeciwstarzeniowe. Na zakończenie zabiegu proponujemy Państwu filiżankę gorącej czekolady.

SPA zdjęcie 3
Przewiń na górę